ПН - ПТ: 9:00 - 21:00;
СБ - ВС: 9:00 - 19:00

Кошик порожній!

Відповіді на запитання

Як зробити замовлення на вхідні двері?

1. Зручним для Вас способом:
  • Зателефонуйте нам за телефонами +38 (097) 683-25-69;
  • Напишіть повідомлення через форму зв'язку в меню-контакт ;
  • Напишіть в онлайн чат (закладка у правій частині екрана);
  • Замовте зворотний дзвінок, ми передзвонимо Вам (у лівому нижньому кутку активна зелена телефонна трубка);


2. Далі, наш менеджер зв'язавшись з Вами, ще раз узгодить та затвердить кінцеву договірну вартість виробу та всіх додаткових послуг, а після створення заявки на замір, йому будь-ласка продиктуйте такі дані:
  • Ваше ім'я та по батькові;
  • Адреса (вулиця, № будинку, № під'їзду, поверх, код замку під'їзду), де будуть встановлені Ваші вхідні двері;
  • Ваші контакти: номер(и) мобільного, email-для обміну каталогами та ін. інформацією, інші можливі або зручні для Вас платформи для зв'язку.

3. Створена заявка на замір, потрапляє в нашу систему обліку та контролю та моментально адресується нашому майстру за вимірами, він передзвонить Вам протягом години та погодить з Вами дату та час зустрічі. Після того, як наш майстер виконає замір, він надасть Вам каталоги: ручок та додаткової фурнітури в різних кольорах та дизайні, зразки оздоблювального матеріалу, плівки з квітами та текстурами, порекомендує варіанти та кольори фарбування, взагалі Вам все це необхідно буде вибрати. Усю інформацію він зафіксує у двох копіях договору, одна для Вас та інша для нас. Ви ознайомтеся з нашим договором купівлі-продажу та перевірте правильність внесених до договору всіх вибраних вами нюансів з дизайну. Після вашої передоплати у розмірі 80% від загальної договірної вартості про оплату детальніше тут. З метою економії часу можете суму передоплати передати нашому майстру, він зафіксує цей факт у договорі, а решту 20% оплачуєте після акту прийому-передачі виробу. Все, замовлення прийняте у виробництво!

Які терміни виробництва вхідних дверей?
Терміни виробництва залежать від складності металевої конструкції, необхідного технологічного часу на виготовлення оздоблювальних матеріалів та Ваших окремих побажань по комплектації. Виробнича практика показала, що діапазон виконання за термінами одностулкових стандартних дверей з популярним оздобленням у різній складності, коливається від 18 до 45 календарних днів. На стандартні дверні конструкції типу: двостулкові, з фрамугами бічними і верхніми, з включенням склопакетів, грат, і матеріали обробки вимагають технологічної витримки за часом і термінів поставки, коливається від 25 до 35 календарних днів.

У мене є свій замок, ви можете його поставити в таку серію?
Да можемо! Але його габарити, принцип монтажу, спосіб роботи не повинен суперечити можливостям обраної Вами серії.

Якщо накладку на двері мені зроблять мої люди, а ви встановите, то можна?
Так можна! Тільки точні розміри виробничих накладок ми зможемо передати Вашим виробникам після того, як буде виготовлений металевий каркас Ваших дверей. Якщо накладку Ви доставляєте до нас на виробництво і ми монтуємо у себе на виробництві, тоді Ви оплачуєте нам тільки за роботу зі встановлення накладки. Якщо накладку нам доведеться монтувати після того, як двері вже встановлені в отворі, тоді Ви оплачуєте додатково транспортні витрати і роботу нашим майстрам за встановлення.

Хочу замінити після ремонту циліндр на більш якісний, ви можете мені його встановити?
Да можемо! Якщо циліндр (секрет) Ви купуєте у нас, тоді встановлення в межах м.Харкова-100грн. Якщо циліндр (секрет) Ви придбали не у нас, тоді-250 грн.