ПН - ПТ: 9:00 - 21:00;
СБ - ВС: 9:00 - 19:00

Кошик порожній!

Замки механічні

Показати:
Сортування:
Фільтр товарів
Виберіть підкатегорію
Замки механічні

Замки для вхідних металевих дверей, механічні врізні в Харкові, а так само і з доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині за прийнятними цінами. Ми готові Вам запропонувати врізні механічні замки тільки від найкращих перевірених виробників, що відрізняються високою якістю, надійністю та ступенем секретності. Для довідки! Врізні замки називаються так, оскільки при їх встановленні у двері вони неодмінно вбудовуються або врізаються в середину дверного полотна.

На нашому ринку представлені такі типи замків:
-сувальдний врізний замок;
-Циліндровий врізний замок;
Сувальдні замки використовували задовго до циліндрових. Вони є комбінацією зі спеціально підібраних пластин (сувальд), які мають фігурні прорізи. При використанні потрібного ключа штифт на ригелі легко проходить по прорізу і двері відмикаються, а при неправильному ключі система блокується сувальдою.
Циліндрові врізні замки працюють у парі з циліндровим механізмом. Саме циліндровий механізм приводить у роботу ригелі замка та виконує секретну функцію. Циліндр Ви купуєте окремо, залежно від потреби в ступеню безпеки. Циліндри в хорошому асортименті Ви також знайдете у нашому інтернет-магазині в категорії "Циліндри".
На нашому сайті salvador.kh.ua в розділі «Замки врізні механічні» ви знайдете, і зможете купити врізні замки для вхідних металевих дверей від найнадійніших і перевірених виробників таких як: , MOTTURA, MUL-T-LOCK , АПЕКС, ГАРДІАН . Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші ціни на врізні замки для вхідних дверей завжди були прийнятними для Вас!